KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14688419

nr 1468 8419

Tycho Ödberg

(1865-1943), Sverige

Maskeradbal. Signerad, blandteknik, 20x27, yttermått inklusive ram: 27x33 cm

Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:29:35

23/5 15:11:38 1      Vinnande bud

Tycho Ödberg

Läs mer om Tycho Ödberg